باطری لیفتراک برقی

باطری لیفتراک - لیفت گستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفت گستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفت گستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفتگستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفتگستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفتگستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفتگستر آسیا

باطری لیفتراک - لیفتگستر آسیا

باطری لیفتراک

همگی باطری لیفتراک برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت ، 36 ولت ، 48 ولت ، 72 ولت ، 80 ولت ، دوبل 40 ولت ، و در آمپر ساعت های مختلف از 300 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت میباشند و نکته اساسی در کلیه باطری ها این است که همگی مضربی از 2 ولت میباشند یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باطری لیفتراک 80  ولتی شامل چهل سلول دو ولتی میباشد.

با توجه به این موضوع که لیفتراک برقی کاملا دوست دار محیط زیست است ؛ بدور از هر گونه آلاینده می باشد و کاملا بی صداست. یکی از مزیت های لیفتراک برقی اندازه کوچک آن است. این لیفتراک ها دارای قدرت مانور بیشتری نسبت به لیفتراک های دیزلی و دو گانه سوز می باشند.

این گونه از لیفتراک ها با برق کار میکنند و دارای باطرای هستند که از طریق آن شارژ میشوند و قادر به کار کردن خواهند بود. باطری لیفتراک از نظر اندازه کوچک است اما بسیار حائز اهمیت است. در صورت بروز کوچک ترین مشکلی این قطعه ی کوچک از کار می ایستد و قادر به انجام عملیات نخواهد بود. باید در نگهداری باطری توجه لازم را به عمل اورد و در صورت بروز مشکل به متخصصین با تجربه مراجعه نمود.
ما در این مقاله قصد داریم شما را با شرکت لیفت گستر آسیا آشنا کنیم که این شرکت با ۲۰ سال سابقه ی فعالیت در این حوزه همراه با تیمی متخصص برگرفته از بهترین مهندسان برای تعمیر انواع لیفتراک میباشد. لازم به ذکر است که این شرکت دارای مشاورین حرفه ایی میباشد که میتوانند شما را در نگهداری یا خرید باطری راهنمایی کنند.

باطرهای لیفتراک همگی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده اند و معمولا در ولتاژهای زیر ارايه‌ میگردند :

 • 24 ولت
 • 36 ولت
 • 48 ولت
 • 72 ولت
 • 80 ولت

و در آمپر ساعت های مختلف از 300 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت میباشند.

نوع ساختار باطری لیفتراک:

نوع ساختار باطری اکثرا بصورت سرب - اسید میباشد که در ادامه توضیحات تکمیلی را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.
باطری های سرب - اسید دارای قابلیت شارژ مجدد میباشد. اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه ی آن داشته باشیم برای اولین بار در سال 1859 توسط یک فیزیکدان فرانسوی اختراع و به عنوان اولین باطری با قابلیت شارژ مجدد روانه بازارهای تجاری و صنعتی شد.
با توجه به این نکته که این باطری دارای قابلیت شارژ مجدد میباشد؛ میتوان گفت این باطری جزء پر مصرف ترین باطری های لیفتراک است که 80% افراد برای لیفتراک های خود از این باطری استفاده میکنند. به صراحت میتوان گفت این باطری ها نسبت به کارایی فوق العاده ایی که دارند "قیمت" شگفت انگیزی را دارا هستند .
"قیمت و کارایی" این محصول علت اصلی محبوبیت آن میباشد.

این باطری ها در 3 حالت

- باطری یو پی اس

- باطری لیفتراک

- باطری خودروهای برقی

قابل استفاده میباشد پس گزینه ی مناسی برای لیفتراک های برقی شما مشتریان عزیز میباشد .

ساختار باطری لیفتراک سرب-اسید

این باطری ها داراری یک سلول حاوی الکترودهای مثبت و منفی میباشد که سبب ایجاد اختلاف ولتاژ حدود 2 الی 2.1 ولت میشود . با توجه به این موضوع باطری هایی که ولتاژهایی معادل 12ولت تولید می کنند از سلول های الکترودی که بصورت سری به یکدیگر متصل هستند تشکیل شده است.

باطری های ژله ایی:

نوع ساختار باطری لیفتراک برقی تا این لحظه معمولا  باتری سرب اسید بوده و باطری های بدون نیاز به نگهداری یا در اصطلاح عام، باطری ژله ای به دلایل فنی در لیفتراک برقی قابل استفاده نیست لیکن برخی شرکت های تولید کننده در صنعت باطری اقدام به ساخت این نوع باتری نموده اند که به دلیل قیمت بسیار زیاد و طول عمر کم در بازار با استقبال مواجه نشده اند.
در کل انتخاب مناسبی برای شما مشتریان عزیز نمیباشد.
از دیگر باطری هایی که در این حوضه میتوانیم به شما معرفی کنیم به شرح زیر است:

 • باطری ریچتراک
 • باطری پالت تراک
 • باطری استاکر برقی

شما برای خرید مجدد باطری لیفتراک مستلزم انجام عملیات زیر خواهید بود:
" در اولین قدم " شما باید از مشخصات فنی لیفتراک خود آگاهی داشته باشید .اطلاعاتی از قبیل مارک و مدل و ... برای دستیابی به این اطلاعات میتوانید به نمایندگی ایی که از آن لیفتراک خود را خریداری نموده ایید مراجعه بفرمایید.

" قدم دوم " شما باید باطری لیفتراک خود را چک بفرمایید و مطلع شوید باطری لیفتراک شما چند ولت است زیرا در صورتی خرابی باطری و عدم توانایی تعمیر آن شما نیازمند به تهیه ی یک باطری جدید میباشید.

" قدم سوم "شما باید باکسی که باطری لیفتراک درون آن قرار میگیرد را اندازه گیری کنید تا در صورت خرید باطری جدید بهترین انتخاب را داشته باشید و یک خرید ناموفق نداشته باشید.

" قدم چهارم " شما باید آمپراژ و ظرفیت باطری فعلی خود را اندازه گیری کنید که برای بازخورد بهتر از خرید باطری لیفتراک خود می توانید ظرفیت باطری لیفتراک جدید را با باطری فابریکی که روی دستگاه لیفتراک شما نصب است مقایسه کنید.

" قدم پنجم " کمترین و بیشترین وزن باطری خود را تعیین کنید. نصب باطری سبک تر و یا سنگین تر از وزن استاندارد دستگاه لیفتراک ممکن است آسیب جدی به به لیفتراک شما وارد نماید.

" قدم ششم " نوع اتصالات لیفتراک خود را بررسی کنید .

" قدم هفتم " اندازه ی کابل مصرفی برای باطری خود را مشخص کنید .

شارژ های باطری لیفتراک :

 • شارژرهای باطری لیفتراک
 • شارژرهای de-sulphatin
 • شارژر های آنالیزور

شرکت لیفت گستر آسیا ارائه کننده ی انواع باطری های زیر میباشد:

 • باطری یدک کش برقی
 • باطری ریچتراک
 • باطری های 96 ولت مخصوص
 • باتری TGV
 • باطری
 • LGV باطری مخصوص ماشین های حمل کاشی و شیشه
 • باطری های مخابراتی
 • باطری های ساکن
 • باطری های استارتر و دیپ سایکل
 • باطری های شش ولتی پالت تراک
 • کلیه ماشین آلات انبارداری

از جمله خدماتی که شرکت لیفت گستر آسیا ارایه میدهند عبارت است از:

- این شرکت در جهت ارائه ی خدمات تکمیلی به شما عزیزان در صورت نیاز آماده نصب و تعمیر انواع الحاقیه و اجزا ی جانبی از جمله باطری لیفتراک میباشد و آماده ی خدمات رسانی به سراسر کشور می باشد.

- ما هم در زمینه ی لیفتراک صفر و هم در زمینه ی لیفتراک دست دوم یا حتی اجاره ی لیفتتراک آماده ی خدمات رسانی و همکاری با شما عزیزان میباشیم.

- شرکت لیفت گسترآسیا با در نظر گرفتن نیاز عمده ی صنایع و کارخانه جات برای جابجایی و انتقال آسان و ایمن در جهت فراهم سازی نیاز شما عزیزان اقدام به فروش انواع لیفتراک و ملحقات ان و تجهیزات ان از جمله باطری لیفتراک نموده است .

- ما کیفیتی که انتظارش را دارید با قیمتی که باور نخواهید کرد در اختیار شما می گذاریم .

- -تمامی محصولات و خدمات این شرکت دارای گارانتی میباشد.

- -مشتریان عزیز میتوانند در جهت تکمیل اطلاعات خود برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرند تا مشاوران مجرب ما شما عزیزان را در جهت انتخابی بهتر راهنمایی کنند.

باطري انواع ليفتراك برقي شامل:

باطري ليفتراك برقی كوماتسو KOMATSU و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي تويوتا TOYOTA و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي سهند SAHAND و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي آريا ARIA و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي لينده LINDE و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي اشتيل ESTILL و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي سپاهان كلارك KLARCK و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي تي سي ام TCM و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي تي ام اس TMS و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي نيسان NISSAN و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي دوو DAEWOO و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي دوسان DOOSAN و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي فيات او ام FIAT-OM و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي يونگ هاينريش JUNGHEINRICH و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطري ليفتراك برقي بي تي BT و شارژر باطري ليفتراك برقي مربوطه باطری لیفتراک برقی اصفهان و شارژر باطری لیفتراک برقی مربوطه

 شرکت لیفت گستر آسیا عرضه کننده انواع باطری های خاص از قبیل باطری یدک کش برقی ، باطری ریچتراک، باطری های 96 ولت  مخصوص، باتری TGV  و باطری LGV باطری مخصوص ماشینهای حمل کاشی و شیشه ، باطری های مخابراتی و باطری های ساکن و باطری های استارتر و دیپ سایکل و باطری های شش ولتی پالت تراک و کلیه ماشین آلات انبارداری برای جابجایی مواد  با گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد.

 جهت اخذ قیمت باطری لیفتراک برقی و همچنین شارژر باطری لیفتراک برقی مربوطه با واحد فروش لیفت گستر آسیا تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و استعلام قیمت در مورد انواع  باطری لیفتراک میتو انید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید: تلفن : 2-02144793001                    همراه: 09122385849 ایمیل: liftgostar@gmail.com

17

16

15

14