تعمیرات لیفتراک دیزلی

Diesel Forklift Repair تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک های دیزلی

تعمیرات لیفتراک دیزلی

تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک های دیزلی

 تعمیرات لیفتراک دیزلی – لیفتراک های دیزلی بیشترین کاربرد را در بین انواع لیفتراک ها دارد و همان طور که از نام آن پیداست، لیفتراک دیزلی دارای یک نوع موتور قدرتمند دیزلی است. سوخت این نوع لیفتراک مانند بیشتر موتورهای دیزلی گازوئیل است.
موتورهای دیزلی به دلیل نوع سوخت و مشخصات فنی خاص آن قدرت بیشتری نسبت به موتورهای برقی و بنزینی دارند و همین عامل موجب مقبولیت بیشترآن در بین انواع لیفتراک ها شده است؛ البته به دلیل آلودگی بالاتر نسبت به سایر انواع لیفتراک ها، امکان استفاده از لیفتراک های گازوئیلی در اماکن وجود ندارد.
همچنین به دلیل قدمت بالای لیفتراک دیزلی، تعمیر موتور آن همواره با دشواری هایی همراه است که نیازمند شناخت دقیق و علمی تعمیرکار این نوع لیفتراک از ساختار موتور و سایر قطعات لیفتراک های دیزلی است. ( تعمیرات لیفتراک دیزلی ) 

هیوندای
لیفتراک هلی

تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک های دیزلی زیر نظر متخصص‌های شرکت لیفت گستر آسیا

تعمیرات لیفتراک دیزلی – شرکت لیفت گسترآسیا با تکیه بر توان، تجربه و دانش مهندسین خود در زمینه تعمیر انواع لیفتراک های دیزلی، همواره بر آن بوده است که تعمیرات تخصصی لیفتراک دیزلی را با دانش روز همراه ساخته و با اثبات مهارت و توانمندی خود برای مشتریان سابق و جدید رضایت آنان را جلب نماید.

این امر در کنار بیش از دو دهه تجربه موجب شده، بخش تعمیرات لیفتراک دیزلی لیفت گسترآسیا به عنوان یکی از شاخص ترین تیم های روز صنعت لیفتراک ایران باشد.

لازم به یادآوری است که تعمیرات لیفتراک دیزلی علاوه بر دانش و مهارت، نیازمند ابزارهای تخصصی و آزمایشگاه های مجهز است.

لیفت گستر آسیا با ایجاد آزمایشگاه تخصصی تعمیرات لیفتراک دیزلی، گامی بزرگ در این صنعت برداشته است تا مشتریان ارجمند با اطمینان کامل لیفتراک های دیزلی خود را به دست متخصصان با تجربه و کارآزموده لیفت گستر آسیا بسپارند.

موارد مذکور باعث شده تا لیفت گستر آسیا درخدمت رسانی به مشتریان خود با سرعت و دقت، بهترین کیفیت و درنهایت بیشترین رضایت را از جانب مشتریان به همراه داشته باشد.

شماره تعمیر سیار لیفتراک

درخواست خودتون رو ثبت کنید