فروش لیفتراک | تعمیرات لیفتراک | ماشین آلات انبارداری | باطری لیفتراک | الحاقیه لیفتراک

تعمیرات لیفتراک تویوتا

تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

یکی از برندهای معتبر و مشهور جهان در حوزه صنایع ماشین آلات انبارداری و حمل و نقل کالا است. این برند جهانی در حال حاضر، پرفروش ترین محصولات را به خود اختصاص داده است به طوری که در رتبه بندی فروش لیفتراک جزو 5 شرکت برتر دنیا به شمار می آید از تخصص های تیم تعمیرات لیفتراک تویوتا ی شرکت لیفتگستر آسیا است . 

لیفتراک های تویوتا نه تنها کیفیت و اعتبار، بلکه قیمت مناسب و گستردگی خدمات فروش و پس از فروش آن موجب شده است سالانه بر تعداد خریداران و مشتریان این محصولات افزوده شود به طوری که مراکز نمایندگی فروش لیفتراک تویوتا را در سراسر جهان در کشورهای مختلف دائر نموده است؛ رضایتمندی مشتریان و کیفیت، شعار اصلی تولید لیفتراک تویوتا می باشند.

برای اطلاعات بیشتر،  مشاوره  و تعرفه های تعمیرات لیفتراک تویوتا  میتو انید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید : 
تلفن : 02144793001            فکس : 02143853026              همراه: 09122385849
ایمیل: info@liftgostar.com

تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

بخش تعمیرات لیفتراک تویوتا شرکت لیفت گستر آسیا 

با استفاده از تجهیزات به روز و مدرن زیر نظر کادر فنی متخصص و مجرب و آشنا به امور تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا ، با بهره گیری از آزمایشگاه تخصصی لیفتراک های خاص بر آن است

تا با دقت و ظرافت هر چه تمام در زمینه تعمیرات لیفتراک تویوتا همانند انواع مختلف لیفتراک های برقی، دیزلی و دوگانه سوز با طراحی منحصر به فرد به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کند. آزمایشگاه تخصصی لیفتراک تویوتا شامل کلیه ی ابزار های فنی و بعضا دست ساز توسط تعمیر کاران لیفت گستر آسیا می‌باشد تا بتواند پاسخگوی تعمیرات دقیق و کامل لیفتراک های تویوتا مشتریان گرامی باشد.

اگر نیاز به خدمات ویژه دارید الان با کارشناسان ما تماس بگیرید

تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا