تعمیرات لیفتراک تویوتا

یکی از برندهای معتبر و مشهور جهان در حوزه صنایع ماشین آلات انبارداری و حمل و نقل کالا است. این برند جهانی در حال حاضر، پرفروش ترین محصولات را به خود اختصاص داده است به طوری که در رتبه بندی فروش لیفتراک جزو 5 شرکت برتر دنیا به شمار می آید از تخصص های تیم تعمیرات لیفتراک تویوتا ی شرکت لیفتگستر آسیا است . 

تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

شرکت لیفت گستر آسیا که یکی از شرکت های با تجربه و فوق حرفه ایی در زمینه ی خدمات فروش و اجاره ی تمامی لیفتراک های خارجی از جمله لیفتراک تویوتا را ارائه میدهد. این شرکت در جهت تکمیل خدمات خود با افتخار اعلام میدارد که آمادگی تعمیر لیفتراک تویوتا در انواع دوگانه سوز و دیزلی و برقی می باشد.

این شرکت همراه با تیم حرفه ایی و متخصص خود ؛ در جهت تکمیل خدمات خود اقدام به فروش قطعات لیفتراک کرده است و همچنین تیم متخصص و مجرب این شرکت ؛ توانایی تعویض و تعمیر قطعات آسیب دیده ی شما مشتریان عزیز را دارا می باشد. ما کیفیت کار خود را در اولویت قرار داده است چرا که رضایت مشتریان عزیز شرط کار ماست.

از این جهت حتی لحظه ایی به کیفیت کار و محصولات ارائه شده توسط این شرکت شک نکنید و با اطمینان خاطر کار خود را به تیم مجرب این شرکت بسپارید.

کیفیت لیفتراک های تویوتا

لیفتراک تویوتا یکی از بهترین انواع لیفتراک می باشد ؛

این لیفتراک دارای چند ویژگی برجسته از جمله ظاهری زیبا  و قدرت بالا می باشد که کیفیت این محصول بر همگان آشکار است. سازندگان ؛ این محصول را بگونه ایی طراحی کرده اند که آلایندگی بسیار کمی را دارا می باشد و این نکته همیشه نظر مشتریان عزیز ما را جلب میکند. کیفیت لیفتراک تویوتا در انجام پروژه ها همیشه برای شما مشتریان عزیز دلچسب خواهد بود.

کارخانه لیفتراک این برند نام‌ آشنا در سال 1990 در آمریکا احداث شد. برند تویوتا ساخت کشور ژاپن است و یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای لیفتراک در سراسر دنیا به شمار می آید. تویوتا با شهرت عالی ساخته شده است و از سال 2002 تاکنون پر فروش ترین مارک لیفتراک در آمریکا است.
تمامی نیاز های شما مشتریان و متقاضیان محترم از جمله

 • بالابر
 • جابجایی
 • انباشته یا جابجایی

را برطرف می سازد.

انواع تعمیر لیفتراک تویوتا

امروزه در لیفتراک‌ها از انواع مختلف سوخت برای به کار انداختن موتور آن هااستفاده می کنند ؛از جمله : بنزین، گاز و بنزین، گازوییل، نیروی الکتریکی
از مهم‌ترین آن‌های می‌باشند.

در ادامه ؛ برخی از ویژگی های هر یک از موارد ذکر شده در فوق از لیفتراک ها ذکر میشود که بر حسب قدرت موتور و میزان الودگی محیطی و… مورد بررسی قرار می گیرند و شما کاربران عزیز ؛ انتخاب آسان تری را برای خرید خود خواهید داشت.

تعمیر لیفتراک تویوتا برقی:

 1. این لیفتراک ها بصورت برقی کار میکنند به همین دلیل باطری لیفتراک قویی را دارا می باشند.
 2. توان مصرفی قابل قبولی را دارا هستند.
 3. در محیط هایی که نباید آلودگی تولید شود ؛ بسیار مناسب هستند.
 4. دکل این لیفتراک ها با طراحی بسیار مناسب امکان دید همه جانبه را به کاربران عزیز عرضه می نماید.

لیفتراک های برقی تویوتا دارای مشخصات فنی فوق می باشند ؛ اما در صورت بروز خرابی و مشکل شرکت لیفت گستر آسیا با داشتن تیمی متخصص و مجرب و مجهز بودن به ابزار آلات و دستگاه های روز دنیا توانایی تعمیر لیفتراک برقی تویوتا را دارا می باشند و آماده ی خدمات رسانی بر تمامی کارخانه جات و صنایع کشور می باشد.

تمامی تعمیرکاران و مهندسان متخصص در زمینه ی لیفتراک های برقی ؛ آماده ی تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده ی لیفتراک های برقی و انبارداری شامل :

 • تعمیر ریچتراک تویوتا
 • استاکرهای تمام برقی تویوتا
 • استاکرهای نیمه برقی تویوتا
 • تعمیر پالت تراک برقی تویوتا
 • جک پالت دستی تویوتا
 • جک پالت برقی تویوتا

سرویس سیار لیفتراک و ماشین آلات انبارداری برقی و تجهیز بالابر در صورت دریافت درخواست از سمت شما مشتریان محترم حداکثر ظرف 24 ساعت کاری قادر به اعزام تیم فنی و متخصص خود می باشد.

تعمیر لیفتراک تویوتا دیزلی

نکته ی قابل توجه در طراحی این لیفتراک ها این است که تماهی بار ها حتی با وزن های بسیار بالا را بدون کوچکترین مشکلی جابجا میکند. لیفتراک های دیزلی قدرت بیشتری نسبت به لیفتراک های بنزینی دارند و لازم به ذکر است این لیفتراک ها مقاومت قابل توجه ایی را دارا هستند. سوخت این نوع لیفتراک ها از گازوئیل تامین میشود.
دکل این لیفتراک ها با طراحی بسیار مناسب امکان دید همه جانبه را به کاربران عرضه مینماید. لیفتراک های دیزلی تویوتا دارای مشخصات فنی فوق می باشند ؛ اما در صورت بروز خرابی و مشکل شرکت لیفت گستر آسیا با داشتن تیمی متخصص و مجرب و مجهز بودن به ابزار آلات و دستگاه های روز دنیا توانایی تعمیر لیفتراک دیزلی تویوتا را دارا می باشند و آماده ی خدمات رسانی بر تمامی کارخانه جات و صنایع کشور می باشد.

تمامی تعمیرکاران و مهندسان متخصص در زمینه ی لیفتراک های دیزلی آماده ی تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده ی لیفتراک های دیزلی و انبارداری شامل :

 • تعمیر باتری لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیر اکسل لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیرسیستم روشنایی لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیر گیربکس لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیرموتور لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیرترمز لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیر صندلی لیفتراک دیزلی تویوتا
 • تعمیرالحاقیه لیفتراک دیزلی

سرویس سیار لیفتراک و ماشین آلات انبارداری دیزلی و تجهیز بالابر در صورت دریافت درخواست از سمت شما مشتریان محترم حداکثر ظرف 24 ساعت کاری قادر به اعزام تیم فنی و متخصص خود می باشد.

تعمیر لیفتراک تویوتا دوگانه سوز

این لیفتراک ها مناسب برای مکان های باز هستند. نقطه ی قوت این لیفتراک ها کاهش مصرف سوخت است و از این جهت برای کاربران بسیار بصرفه تر هستند. مسافت بیشتری را نسبت به لیفتراک های دیزلی طی میکنند. لودگی کمتری نسبت به لیفتراک های دیزلی تولید میکنند.نکته جالب و قابل ذکر این است که این نوع از لیفتراک های کوماتسو الودگی صوتی بسیار کمی را دارا هستند.

لیفتراک های دو گانه سوز تویوتا دارای مشخصات فنی فوق می باشند ؛ اما در صورت بروز خرابی و مشکل شرکت لیفت گستر آسیا با داشتن تیمی متخصص و مجرب و مجهز بودن به ابزار آلات و دستگاه های روز دنیا توانایی تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تویوتا را دارا می باشند و آماده ی خدمات رسانی بر تمامی کارخانه جات و صنایع کشور می باشد.

تمامی تعمیرکاران و مهندسان متخصص در زمینه ی لیفتراک های دو گانه سوز آماده ی تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده ی لیفتراک های دیزلی و انبارداری شامل :

تعمیر باتری لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیر اکسل لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیرسیستم روشنایی لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیر گیربکس لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیرموتور لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیرترمز لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیر صندلی لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیرالحاقیه لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

سرویس سیار لیفتراک و ماشین آلات انبارداری دو گانه سوز و تجهیز بالابر در صورت دریافت درخواست از سمت شما مشتریان محترم حداکثر ظرف 24 ساعت کاری قادر به اعزام تیم فنی و متخصص خود می باشد.

لازم به ذکر است شرکت لیفت گستر آسیا قادر به تامین قطعات آسیب دیده ی تمامی لیفتراک ها ی برقی ؛ دیزلی و دوگانه سوز از هر مدلی که باشند و تعمیر قطعات آسیب دیده وتعویض آنها می باشد. تعمیر لیفتراک در تعمیرگاه مرکزی همراه تیم مجرب ودستگاه های با کیفیت و قطعات عالی انجام میپذیرد.

مزایا و خدمات شرکت لیفت گستر آسیا

این شرکت در جهت ارائه ی خدمات تکمیلی به شما عزیزان در صورت نیاز آماده نصب و تعمیر الحاقیه لیفتراک و خدمات رسانی به سراسر کشور می باشد.

این شرکت با افتخار این مژده را به شما عزیزان میدهد تمامی خدمات ارایه شده توسط این شرکت گارانتی میشوند.

مشتریان عزیز میتوانند در جهت تکمیل اطلاعات خود برا دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرند تا شما عزیزان را در جهت انتخابی بهتر راهنمایی کنند.

لیفتراک های تویوتا نه تنها کیفیت و اعتبار، بلکه قیمت مناسب و گستردگی خدمات فروش و پس از فروش آن موجب شده است سالانه بر تعداد خریداران و مشتریان این محصولات افزوده شود به طوری که مراکز نمایندگی فروش لیفتراک تویوتا را در سراسر جهان در کشورهای مختلف دائر نموده است؛ رضایتمندی مشتریان و کیفیت، شعار اصلی تولید لیفتراک تویوتا می باشند.

برای اطلاعات بیشتر،  مشاوره  و تعرفه های تعمیرات لیفتراک تویوتا  میتو انید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید : 
تلفن : 02144793001                          همراه: 09122385849
ایمیل: liftgostar@gmail.com

تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

بخش تعمیرات لیفتراک تویوتا شرکت لیفت گستر آسیا 

با استفاده از تجهیزات به روز و مدرن زیر نظر کادر فنی متخصص و مجرب و آشنا به امور تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا ، با بهره گیری از آزمایشگاه تخصصی لیفتراک های خاص بر آن است

تا با دقت و ظرافت هر چه تمام در زمینه تعمیرات لیفتراک تویوتا همانند انواع مختلف لیفتراک های برقی، دیزلی و دوگانه سوز با طراحی منحصر به فرد به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کند. آزمایشگاه تخصصی لیفتراک تویوتا شامل کلیه ی ابزار های فنی و بعضا دست ساز توسط تعمیر کاران لیفت گستر آسیا می‌باشد تا بتواند پاسخگوی تعمیرات دقیق و کامل لیفتراک های تویوتا مشتریان گرامی باشد.

اگر نیاز به خدمات ویژه دارید الان با کارشناسان ما تماس بگیرید

تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا